O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu. 

Oto parę informacji na mój temat:


Od dawna interesuje mnie to, czym kieruje się człowiek podejmując decyzje życiowe, dlaczego postępuje w taki a nie inny sposób, dlaczego pewne rzeczy przychodzą mu łatwo w życiu, innych, choćby nie wiem jak się starał nie może zrealizować. Poznałam i wykorzystuję w swoich książkach i artykułach wiele technik pracy nad sobą, dzięki którym możliwe jest głębsze poznanie siebie i wprowadzenie harmonii do swojego wnętrza, a co za tym idzie również do świata zewnętrznego.

Jestem autorką książek:
„Kreatywne odchudzanie, czyli jak uzyskać upragnioną sylwetkę”, wydaną przez Studio Astropsychologii w 2005 r. oraz
„Być kobietą, czyli skuteczny sposób na mężczyznę” Wydawnictwo Bez Kartek – marzec 2010
„Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” – Wydawnictwo Best Class – maj 2010
Moje strony www:Ukończyłam wiele treningów samorozwoju, w tym Kinezjologię Edukacyjną, Nieinwazyjną metodę poznania człowieka z wyglądu, Metodę Silvy, Psychografologię. Miałam okazję zdobywać wiedzę z różnych źródeł i u wielu wspaniałych nauczycieli. Nadal poszerzam swoją wiedzę, uczę się i poznaję nowe metody, dzięki którym możliwe się staje jeszcze lepsze poznanie siebie i prowadzenie wymarzonego życia.

Myślę, że każdy człowiek jest tak naprawdę doskonały. Tylko o tym zapomniał. Ja po prostu pomagam mu odkryć siebie wykorzystując cały warsztat wiedzy jaką poznałam. Serdecznie zapraszam do lektury moich książek i na moje strony www :)

Pozdrawiam Barbara Janina Łukowiak