niedziela, 31 stycznia 2010

Czy uważasz, że znasz siebie?

Większość osób odpowiada pozytywnie na to pytanie. Znamy swoje wady i większość zalet. Doskonale znamy też swoje sposoby reagowania na sytuacje zdarzające się w naszym życiu. Może ty także powiesz: Znam swój wygląd i doskonale wiem co mi się we mnie podoba a co nie. Wiem co mi dolega i czego nigdy nie będę mogła w sobie zmienić. Słowem – wiem jaka jestem. Czegóż więcej więc mi potrzeba? Nie warto tracić czasu nad zastanawianiem się nad tym zagadnieniem.

Zgadzam się z Tobą po części. Zapewne także wiesz jaki posiadasz temperament. Zdajesz sobie też sprawę z tego, że ten temperament ułatwia, bądź przeszkadza Ci w prowadzeniu szczęśliwego życia. Ale czy wiesz dlaczego tak reagujesz? A może nawet nienawidzisz siebie za te reakcje, ale mimo usilnych starań nie potrafisz nic zmienić? Możliwe, że wiele razy próbowałaś pokonać wybuchy płaczu, po tym, jak ktoś powiedział Ci coś naprawdę przykrego czy nieprzyjemnego. Ale nie ważne jak mocno starałaś się powstrzymać łzy, one i tak pojawiały się na twojej twarzy. Albo to rzucanie talerzami? Niestety w obliczu trudnych sytuacji emocje biorą górę i wciąż zachowujesz się tak samo. Możliwe, też, że czasami Twoje zachowanie jest bardzo dziecinne. Zdajesz sobie doskonale z tego sprawę, ale nic nie możesz na to poradzić.

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ, tak naprawdę jesteś jak góra lodowa. Na powierzchni morza można zobaczyć tylko niewielką część Twojej natury. A pod spodem dryfuje ogromna masa skrywanych uczuć i przemyśleń. Stanowi to wielką tajemnicę dla osób, które Cię znają. Założę się, że nie tylko dla nich. Prawdopodobnie jest to częściowa zagadka także dla Ciebie.

Czy jesteś skazana na to do końca życia?

Nie, nie jesteś. Właśnie dla Ciebie napisałam poradnik "Poznaj samego siebie " W książce tej znajdziesz odpowiedź dlaczego tak się dzieje. To nie wszystko, zdradzę Ci także sposoby, dzięki którym, Twoje wyuczone, ale nie chciane formy zachowania ulegną zmianie na stałe. Może zniknie wyuczona nieśmiałość, zahamowania, brak poczucia bezpieczeństwa w nowej sytuacji, czy nieumiejętność pokazania siebie w jasnych barwach. To tylko niektóre z możliwości jakie możesz osiągnąć po zastosowaniu ćwiczeń z poradnika:
http://poznajsamegosiebie.wszystkodlaciebie.pl/

Na stronie tej natomiast zamieszczam artykuły, komentarze i pytania czytelników związane z moją książką oraz wideo przedstawiające procedurę EFT.
ps.

Czy chcesz wreszcie poczuć się dobrze? Poznaj tajemnicę jak odkryć swój prawdziwy potencjał i pozbyć się na zawsze negatywnych przekonań o sobie samej! Zobacz TUTAJ: http://poznajsamegosiebie.wszystkodlaciebie.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz